×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Therje me thikë në Fushë-Kosovë

  Insajderi
  02 August 2023 - 10:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Të martën rreth orës 22:00, një person është therur me thikë në Fushë-Kosovë.

  Sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje, transmeton Klan Kosova.

  Fushë Kosovë 01.08.2023 – 22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkak të një mosmarrëveshje  dyshohet se e kishte godit me thikë  viktimën mashkull kosovar. Si pasojë e goditjes me thikë viktima  ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë sekuestruar thikën e cila dyshohet se ishte përdor në rast. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark