×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Thonë se jam Homoseksual”, shpërthen në lot konkurrenti i PP

  Insajderi
  19 October 2023 - 15:09

  Ledjo ka rrëfyer në “Përputhen”, se ka kaluar një moment shumë kritik të jetës së tij.

  Konkurrenti i programit të dashurisë ka treguar se njerëzit e kanë marrë për dobësi dashamirësinë e tij, duke iu përgjigjur edhe komenteve për seksualitetin.

  “Nuk e mendoja që do më shfrytëzonin për pjesën që jam njeri i butë. Ok kam dhe atë pjesën pak agresiv, por e kam prej karakterit impulsiv. Unë jam njeri shumë i dashur dhe i dua njerëzit pa kushte. Asnjëherë nuk kam dyshuar te seksualiteti im, më kanë sulmuar pa të drejtë. Kam qenë për të tjerët shumë i dashur, shumë i afrueshëm, kam qenë në momentet e tyre më kritike dhe të vështira, por ata nuk ishin për mua”, tha Ledjo.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark