×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Thyen rregullat e produksionit, momenti kur Alba dhe Enisa pezullohen nga Për’Puthen

  Insajderi
  01 November 2023 - 20:00

  Për’Puthen vijon të jetë një nga emisionet më të zhurmshëm dhe në këtë sezon.

  Së fundmi Alba dhe Enisa janë përplasur keq në skenë dhe shkak është bërë një telefonatë e Albës ndaj Enisës në orët e vona për ti prezantuar një djalë.

  Biseda ka agravuar që në telefon dhe Enisa ka vendosur ta regjistrojë.

  Si pasojë e gjithë kësaj ngjarje produksioni ka ndëshkuar vajzat.

  Alba dhe Enisa janë pezulluar nga programi.

  Alba ka kërkuar që të trasmetohet takimi dhe më pas largohet por kjo nuk ka qenë e mundur.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark