×
 • Sport
 • Sport

  Trepça me fitore të rëndësishme në kualifikimet për FIBA Europe Cup

  Insajderi
  04 October 2023 - 23:32

  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup.

  Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77.

  Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe Drilon Hajrizi me 18 pikë e udhëhoqën Trepçën drejt fitores.

  Me këtë fitore Trepça është e dyta në grupin C me dy pikë, një më pak se Tindastolli./klankosova

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark