×
 • Sport
 • Sport

  U raportua për mos-ndarje të biletave për “Plisat”, vërshohet me komente faqja zyrtare e FSHF-së

  Insajderi
  20 November 2023 - 12:12

  Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për ‘Euro 2024.

  Shqipëria ka siguruar kualifikimin në Euro2024 dhe sonte i duhet të paktën një pikë për të zënë vendin e parë në grup.

  Në këtë ndeshje nuk do jenë prezent tifozët nga Prishtina, ‘Plisat’ pasi nuk janë pajisur me bileta nga FSHF.

  Kjo ka ngjallur reagim të madh nga tifozët e kombëtares, të cilët duan që ‘Plisat’ të jenë në stadium, pasi e përkrahin parreshtur ekipin kombëtar tash e shumë vite, duke mos ia kthyer shpinën asnjëherë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark