×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “UÇK, UÇK”, pasagjeri kosovar bërtet e zhvishet – tmerrohen pasagjerët në aeroplan, intervenon policia

  Insajderi
  01 November 2022 - 16:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një pasagjer është zhveshur deri në bel, ka bërtitur “UÇK” dhe në mënyrë agresive ka shqetësuar udhëtarët në fluturimin e sotëm të i linjës Bruksel-Shkup.

  Personin në fjalë policia e ka ndaluar menjëherë pas aterrimit në aeroportin e Shkupit rreth orës 12:30, rastin e konfirmojnë edhe nga MPB-ja.

  Për momentin bëhet e ditur se bëhet fjalë për një shtetas kosovar i cili është ndaluar në pikën kufitare të Aeroportit Ndërkombëtar të Shkupit për shkak të sjelljes agresive. Jemi duke punuar në zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark