×
 • Sport
 • Sport

  “Veç baba jem më ka met borxh, ma ka bë një punë që s’mund t’ia bëjë”- Munishi shkakton të qeshura

  Insajderi
  04 December 2023 - 13:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi bëri një deklaratë që shkaktoi të qeshura në studion televizive ku ai është në rolin e analistit.

  Duke folur për ecurinë e Ferizajt pas largimit të tij, Ismet Munishi tha se askush në jetë nuk i ka mbetur borxh, përveç babait të tij, e cila nga panelistët u kuptua në një formë tjetër e që shkaktoi shumë të qeshura në studio.

  “Veç baba jem më ka mbet borxh. Vetëm ai ma ka bërë një punë që unë nuk mund t’ia bëjë atij” – deklaroi Munishi mes të qeshurave për T7.

  “Mua më vjen shumë mirë për klubin. Kam kaluar shumë mirë aty. Më vjen mirë për tifozët. Është mirë për futbollin e Kosovës. Është një klub i organizuar”, shtoi ai më tej.

  Ismet Munishi që pas largimit nga Ferizaj është trajner i lirë dhe momentalisht është në rolin e analistit të futbollit.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark