×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  VIDEO/ Don Xhoni thyen sofrën me çekiç

  Insajderi
  17 April 2023 - 15:57

  Këngëtari Butrint Imeri dhe reperi Don Xhon, janë dy prej emrave më të pëlqyer të estradës shqiptare.

  Së fundmi, dy këngëtarët kanë kaluar një natë së bashku me një grup miqsh në një odë burrash, ku kanë shijuar muzikë rapsodike.

  Reperi nga Drenica madje ka thyer sofrën me çekiç pasi emocionohet nga kënga patriotike.

  @don.xhoni ♬ original sound – DON XHONI

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark