×
 • Sport
 • Sport

  VIDEO: Ismet Munishi e zbulon çfarë do të bënte me banerin e huliganëve rumunë po të ishte sonte trajner i Kosovës

  Insajderi
  13 September 2023 - 00:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Në emisionin “Dueli Sportiv”,analistët e pranishëm janë duke analizuar ndeshjen në mes Rumanisë dhe Kosovës.

  Ismet Munishi, trajneri i Ferizaj, tha se po të ishte ai trajner i Kosovës kundër Rumanisë sonte, gjërat të do shkonin më ndryshe.

  ”Isha afruar ngadale dhe kisha tentuar me ja u kap atë baner qe e kanë qitë, dhe me ua hongër me dhëmbë, krejt ja u kisha çky me dhëmbë. Qashtu kisha tentu, se kjo është provokim,” tha Munishi.

  Kujtojmë se ndeshja mes Rumanisë dhe Kosovës e zhvilluar në ‘Arena Nationala’ në Bukuresht, u ndërpre për disa minuta gjatë pjesës së parë.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  18 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark