×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Vivien kapet sërish “matt” në Ferizaj, kësaj radhe me nënën e Getinjos

  Insajderi
  02 June 2023 - 12:59

  Nuk ka dyshim më për ribashkimin e Vivien dhe Getinjo.

  Ditë më parë ata u kapën bashkë në Ferizaj, vendlindjen e reperit dhe që nga atëherë fansat kanë qenë të vëmendshëm në çdo lëvizje të tyre.

  E në TikTok po qarkullon një tjetër video.

  @inforrethvip VIVIEN NE FERIZAJ! #inforrethvip #vivi #vivien #bigbrotherkosova #getinjo ♬ original sound – GJITHQKA RRETH VIP-av

  Vivi shihet në Ferizaj duke bërë “pazarin” e ditës me vjehrrën e saj, për të cilën kishte folur në superlativ pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

  Kujtojmë se deri tash, për ribashkimin s’kanë folur as Geti e as Vivi publikisht duke zgjedhur që këtë periudhë ta kalojnë në rehatinë e tyre, pa fokusin e mediave.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark