×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Vjedhje në Vushtrri – policia jep detaje

  Insajderi
  22 January 2024 - 09:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një grua në Vushtrri ka raportuar për një vjedhje në vendin e saj të punës, shkruan Insajderi.

  Sipas saj disa persona të panjohur kanë hyrë nga dera e pasme e objektit të punës së saj dhe kanë vjedhur 200 euro dhe gjëra tjera.

  “VJEDHJE E RËNDË- Vushtrri / 21.01.2024 – 08:30. Ankuesja femër kosovar, ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar nga dera e pasme e objektit te punes se saj dhe kanë vjedh 200 euro, dhe disa gjera tjera. Rasti ne procedure hetimore”, thuhet në raport.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark