10:50 - 07 Prill 2021

Zgjedhja e Vjosa Osmanit presidente e Kosovës i është gëzuar edhe i dashuri i Dua Lipës, Anwar Hadid.

Ai përmes një postimit në Instagram fotografin e Vjosa Osmanin dhe ka shkruan se Kosova ka zgjedhur 38 vjeçaren për presidente.

Kujtojmë se, Anwar dhe Dua ka vite që janë në lidhje dashurie dhe shafqen shumë të lumtur në krahët e njëri-tjettrit.