19:52 - 23 Maj 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është një prej emrave më të komentuar në estradë.

Krahas një karriere të suksesshme, artistja përfolët edhe për jetën e saj private dhe natyrisht stilin e veçantë të veshjes.

Me një dukej unike, 29-vjeçarja u shfaq edhe në disa imazhe që ndau së fundmi me fansat në llogarinë  e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 1.7 milion persona.

Krijuesja e hitit “Vespa” pozoi me një fustan të shkurtër dhe mëngë të gjatë dhe dorëza i cili ishte i hapur dhe zbulonte dekoltenë e saj.

Këtë pamje ajo e përshtati me një palë atlete sportive, ndërsa shihet me makijazh të theksuar dhe flokët e gjata të valëzuara i la të kapura lartë.

Ndryshe, kujtojmë që kënga e fundit e Xhensilës është bashkëpunimi me Elgit Dodën “A e din”, projekt ky që u prit mirë nga ana e fansave dhe deri më tani ka grumbulluar mbi katër milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Rekomandime

​Zëvendëspresidentja e MCC’së shprehet e kënaqur me cilësinë e ajrit në Prishtinë

  • 23/05/2022 | 19:38

‘VV’ja më kapi për krahu dhe me qiti jashtë duke me akuzuar’: Flet aktivisti që u largua nga parti…

  • 23/05/2022 | 19:00

Tarifat e rrymës: ZRRE njofton për hapin e radhës

  • 23/05/2022 | 18:40

Aksioni kundër drogës në veri, Sveçla jep detajet

  • 23/05/2022 | 17:58

Më të fundit

​Zëvendëspresidentja e MCC’së shprehet e kënaqur me cilësinë e ajrit në Prishtinë

  • 23/05/2022 | 19:38

2-vjeçari mori telefonin e nënës së tij dhe porositi 31 hamburgerë

  • 23/05/2022 | 19:32

Talibanët detyrojnë gazetaret të mbulojnë fytyrën, ndëshkohen edhe burrat e tyre nëse nuk e zbatojnë urdhrin

  • 23/05/2022 | 19:10

SHBA’ja po diskuton futjen e forcave në Kiev për të mbrojtur ambasadën

  • 23/05/2022 | 19:08

Të tjera