×
 • Lajme
 • Insajderi

  Zbllokohen pikëkalimet kufitare Jarinjë, Merdar dhe Bërnjak

  Insajderi
  21 June 2023 - 08:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ministria e Punëve të Brendshme, përkatësisht Qendra Kombëtare e Menaxhimit Kufitar bën të ditur se nuk janë të bllokuara pikëkalimet kufitare Jarinjë, Merdar dhe Bërnjak.

  Sipas njoftimit, hyrje-daljet në këto pika kufitare zgjasin tre deri në pesë minuta, po ashtu nuk ka kolona të automjeteve.

  Më poshtë e gjeni tabelën e publikuar nga Ministria e Punëve të Brendshme e përditësuar në ora 07:03 e mëngjesit të sotëm.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark