×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Zbulohet kush është vajza që u shfaq papritur në videon e Stresit

  Insajderi
  23 August 2023 - 10:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Së fundmi një situatë e papritur i ka ndodhur reperit shqiptar Stresi.

  Ai po zhvillonte një bisedë virtuale me ndjekësit e tij, video-‘live” kur papritmas atij i rrëshqet telefoni  dhe në cep të pamjes shfaqet vajza e cila po e shoqëronte reperin gjatë pushimeve të tij.

  Mësohet se vajza që po e shoqëronte reperin quhet Rreze dhe është nga Kosova.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark