×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Zhduket një grua në Podujevë

  Insajderi
  17 July 2023 - 10:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia ka njoftuar se një grua nga Podujeva është zhdukur.

  Viktima dyshohet se ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet ende për vendndodhjen e saj.

  Rasti është raportuar dje, për të cilin është njoftuar edhe prokurori.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark