×
 • Lajme
 • Lajme

  Zhduket një grua në Viti

  Insajderi
  13 March 2024 - 09:05
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një grua është raportuar e zhdukur në Viti.

  Familjarët nuk dinë asgjë për vendndodhjen e saj, ndërsa policia është duke hetuar.

  “Me 12.03.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare, me datën e cekur  është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante”, thuhet në raportin e policisë. /Insajderi.org

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark