×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Zhduket një person në Suharekë, familja e tij kërkon ndihmë për gjetjen e tij

  Insajderi
  27 July 2023 - 21:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një person është zhdukur në Suharekë.

  Armend Beqa ka njoftuar se babai i tij që 24 orë nuk është gjendur si dhe ka sëmundjen e alzheimerit.

  Babai im tash 24 orë nuk gjendet askund ju lutem të gjithë ata qe kane informacion ose e kanë parë. Ju lutem me lajmëroni babai ka sëmundjen e Alzheimerit(Kujtesë s)dhe nuk ka Dokument identifikues me vetë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark