×
 • Lajme
 • Lajme

  Zjarri në IML- Gërxhaliu del në vend ngjarje, kap kokën me duar

  Insajderi
  21 November 2023 - 09:36

  Dy zyre brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore janë përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Intervenimi i ekipit të Zjarrfikësve ka qenë i menjëhershëm dhe fatmirësisht është lokalizua zjarri.

  Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe eksperti mjeko-ligjor Arsim Gërxhaliu, zyra e të cilit dyshohet se është djegur në IML.

  Në një foto që ka publikuar REL, shihet Gërxhaliu mjaft i shqetësuar.

  Ai ka kapur kokën me duar.

  Ndryshe, Insajderi ka kontaktuar udhëheqësin e zjarrfikësve, Mal Gashi i cili ka konfirmuar se është shuar zjarri.

  Sipas informative të tij, në zyre ka pasur dokumente e letra të ndryshme.

  “Informatën e kemi marr 2 min ne 8. Ne zyrë janë djegur letra e dokumente. Ekipet kanë shkuar shumë shpejt dhe kanë arrit me lokalizu zjarrin:”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark