13:40 - 24 Maj 2022

Përfaqësuesja e Zvicrës ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e qershorit.

Në muajin qershor, helvetët zhvillojnë katër ndeshje.

Në këtë listë janë vetëm dy futbollistë shqiptar – Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka.

Kurse, jashtë listës është lënë Andi Zeqiri. /insajderi/