×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  A do të jenë Luiz Ejlli dhe Zhaklina Lekatari opinionistë në sezonin e ri të “BBVA”?

  Insajderi
  20 September 2023 - 16:24

  Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë të Big Brother Vip.

  Ditën e sotme, Luizi përmes një postimi në Instagram duket se i ka konfirmuar zërat.

  Ai ka udhëtuar drejt Italisë bashkë me Kiarën dhe ka postuar një foto i ulur në një kolltuk.

  “Opinionista di Grande Fratello Luigi Angelo”, shkruan ai krahas fotos.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark