×
 • Insajderi Video
 • Fokus 1

  Babai: Ma goditën djalin, e lanë duke thënë “o kuku oj nanë” e ikën- pastaj ai ndërroi jetë (Video)

  Insajderi
  13 September 2023 - 11:11

  Kadeti i Policisë së Kosovës, Flordian Shabaj nëntorin e vitit të kaluar ka ndërruar jetë tragjikisht.

  Pas goditjes, vozitësi dhe pasagjeri i veturës janë arratisur nga vend i ngjarjes teksa ai po rënkonte me fjalët “oh kuku oj nanë”.

  Në vijim gjeni rrëfimin emocional të babait të Flordianit në lidhje me krimin:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark