×
 • Insajderi Video
 • Fokus 1

  “Babai më ka nxjerrë nga shtëpia, nuk po ma do gruan”, familja tre anëtarëshe prej 1 muaj jeton në parking

  Insajderi
  15 January 2024 - 10:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.
  Shkruan: - Dijellza Preniqi

  Në një parking në lagjen Kalabria në Prishtinë prej një muaj është duke jetuar një familje tre anëtarëshe.

  Sipas tyre, ata janë duke jetuar aty pasi babai i kryefamiljarit i ka larguar nga shtëpia.

  Ata për Insajderin kanë deklaruar se për shkak të temperaturave të ulëta, vajza e tyre 5 vjeçare është sëmurë dhe sigurimi i ilaçeve ka qenë mjaftë sfiduese.

  Na ka nxjerrë nga shtëpia në 2 të natës. As teshat nuk kemi pasë mundësi t’i marrim”, ka thënë kryefamiljari mes tjerash.

  Për më shumë mund të shikoni videon në vijim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark