×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Bllokohet Facebook

  Insajderi
  14 February 2024 - 14:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Facebook duket se ka pësuar një ndërprerje të madhe, duke lënë qindra mijëra përdorues pa akses në rrjetin e mediave sociale, shkruan “Metro.uk“.

  Problemi duket se është në mbarë botën, me përdorues nga e gjithë bota që përdorin edhe platformën “X”.

  Problemet u shfaqën rreth mesditës, ku brenda pak minutave janë regjistruar mbi 2000 raporte në “Down Detector”.

  Shumica e raporteve vijnë nga Londra, Mançesteri dhe Liverpooli.

  Problemet e njëjta, janë shfaqur edhe në Kosovë, ku llogaria e Facebook për shumë përdorues është bërë e paçasshme.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark