×
 • Showbiz
 • Show

  Bora Zemani si kurrë më parë ndanë momentin e veçantë me të birin

  Insajderi
  07 June 2023 - 16:32

  Bora Zemani është një nga nënat e përkushtuara në showbizin shqiptar. Ajo poston dhe ndan me publikun shpesh herë çaste nga momentet me djalin e saj Arborin.

  Mirëpo, dita e sotme është e veçantë për to. Moderatorja ka treguar se djali i saj ka hapur një ekspozitë me pikturat e tij, e madje ka ndarë edhe pamje nga ky event, që bëri bashkë dhe shumë të vegjël të talentuar në fushën e pikturës.

  “|Me këtë piktorin e vogël në ekspozitën e pare”, shkruan Bora teksa shihet se nuk e përmban dot entuziazmin për arritjen e të voglit të saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark