×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë e mërziti Luana Vjollcën?

  Insajderi
  07 December 2023 - 16:29
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja e njohur dhe sharmante, Luana Vjollca, së fundmi ka bërë ndryshime në pamjen e saj, duke prerë baluke.

  Por në një video të publikuar në rrjetin social “Instagram”, Luana shpreh se është penduar për këtë ndryshim.

  Me anë të një video që ka postuar për ndjekësit e saj, Luana shkruan:
  “Kur ke prerë baluke por i ke rënë pishman dhe s’di si t’i mbash këto flokë.”

  Çfarë e mërziti Luana Vjollcën? (Foto)

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark