×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë ndodhi në BBV? Nita i habit të gjithë, puth në buzë Visin

  Insajderi
  18 April 2023 - 09:14

  Mbrëmë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë argëtuar pafund, pasi Vëllai i Madh u organizoi një ‘Pyjama Party’.

  Në dhomën e ndjenjës ishte vendosur një rrotë e madhe, në të cilën kishte disa dënime të ndryshme. E nëse banorët refuzonin që të kryenin dënimin që iu ra, atëherë do të pinin shots.

  Në një moment Nita Latifit i ra dënimi që të puthte në buzë personin në të djathtën e saj, i cili ishte Elvis Pupa. Ky i fundit u vendos paksa në siklet dhe Luiz Ejlli i kthehet: “Nëse të ngushëllon unë kam puthur Oltën”, ndërkohë Qetsor Ferrunaj ia pret: “Unë Sabianin”.

  Teksa Nita ishte me mëdyshje, tha njëherë që do pinte një shots, por Luizi këmbënguli duke thënë se ishte një puthje skenike. E si pasojë ndodhi dhe puthja mes dy banorëve.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark