×
 • Lajme
 • Lajme

  Çfarë po ndodh? Bie Instagrami dhe Facebook-u

  Insajderi
  05 March 2024 - 16:44
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Nëse po tentoni të hyni në Instagramin apo facebook-un tuaj, duhet tani se të dyja platformat kanë rënë.

  Përdoruesit anë e mbanë botës kanë vërshuar me komente në twitter për të raportuar problemin se nuk po hyjnë dot në dy aplikacionet më të përdorura.

  Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por pritet që kompanina mëmë “Meta” të dalë me një njoftim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark