×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Droga e mbështjellur me Louis Vuitton- Sa e shiste një dozë drogë asamblesiti i Vetëvendosjes?

  Insajderi
  15 August 2023 - 11:59

  Një operacion i madh është realizuar nga Policia e Shqipërisë, nga i cili janë arrestuar pesë persona, nën dyshimet se kanë poseduar 10 mijë doza ekstazi. Në mesin e të arrestuarve janë edhe dy shqiptarë nga Kosova, njëri prej tyre asambleisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Mujeci.

  Droga siç njoftoi policia ishte e mbështjellur me logo të brendit “Louis Vuitton”.

  Dozat e lëndës narkotike mësohet se shiteshin kryesisht në zonën e ish bllokut dhe në lokalet e natës.

  Sipas përllogaritjeve, një dozë shitej 30-50 euro dhe e gjithë sasia kapte vlerën e rreth 500 mijë euro.

  Përveç Mujecit në pranga kanë rënë edhe Mithat Ramadani, Kalem Picari, Ambra Myftari dhe Daniel Avdia./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark