14:04 - 18 Tetor 2022

Tingujt e muzikës së një saksofonisti në sheshin e Prishtinës me ëndje sot i ka dëgjuar një qen endacak.

Në videon e cila është bërë virale shihet teksa qeni shijon muzikën dhe duket i pikëlluar.

Për më shumë shikoni videon:

@insajderitv

E çuditshme: Qeni pikëllohet teksa dëgjon tingujt muzikor në sheshet e Prishtinës #prishtina #dog #insajderi #insajderitv

♬ original sound – Insajderi