×
 • Sport
 • Sport

  Edon Zhegrova, më i miri i muajit tetor te Lille

  Insajderi
  07 November 2023 - 23:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Edon Zhegrova është shpallur lojtari më i mirë i muajit tetor te skuadra franceze, Lille.

  Klubi francez postoi një video në “X” duke njoftuar se sulmuesi kosovar ka fituar çmimin e më të mirit për muajin tetor.

  Gjatë muajit tetor, 24 vjeçari luajti në gjashtë ndeshje në total (Ligue 1 dhe Conference League), duke kontribuar me katër asistime dhe një gol.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark