08:57 - 24 Dhjetor 2022

Këngëtarja Elhaida Dani është këtë vit një prej konkurrenteve më të forta të spektaklit Dancing With The Stars. Ajo ka rrugëtuar në këtë aventurë me balerinin Ledian Agalliu dhe mbrëmjen e djeshme ishte mbrëmja e gjysmëfinales.

Mirëpo, gjatë kërcimit të dytë, një vals, ata arritën një moment kulminant duke i dhënë njëri-tjetrit një puthje pasionante. Performanca e tyre mori përmasat e magjikes pasi dy partnerët shprehën hapur edhe dashurinë e tyre.

Prej kohësh, mediat kanë shkruar për afrimitetin e Elhaidës me Ledianin dhe mesa duket spektakli i vallëzimit i ka bërë bashkë jo vetëm në pistën e vallëzimit, por edhe drejt një rrugëtimi të ri jetësor.