×
 • Showbiz
 • Show

  Era Istrefi dhe Buta po vijnë me bashkëpunim, ja kur publikohet

  Insajderi
  04 November 2022 - 19:26

  Këngëtarja e njohur, Era Istrefi ka bashkuar forcat me reperin e njohur, Buta në të sjell duetin me titullin “5AM”.

  Kështu ka bërë të ditur Era në Instagram.

  Bashkë me njoftimin, Era gjithashtu ka bashkangjitur kopertinën e projekti muzikor, i cili pritet të publikohet të enjten, më 10 nëntor.

  “E dimë që keni qenë duke pritur për këtë, le të çmendemi, e enjte 6pm (18:00)”, ka shkruar Era në imazhin ku shihet përkrah Butës.

  Ndërkohë, kujtojmë që Era aktualisht po shijon suksesin e një tjetër bashkëpunim me reperin e njohur, Don Xhoni.

  Dyshja vetëm pak javë më parë publikuan këngën “Hala”, e cila deri më tani ka grumbulluar mbi 20 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

  Ndërsa, projekti i fundit nga Buta mban titullin “Rich”. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark