12:41 - 29 Qershor 2020

Ajo ka arritur që për një kohë të shkurtër të tejkalojë edhe kufijtë shqiptarë, duke u bërë pjesë e industrisë ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi, e cila hyri në tregun shqiptar me një stil mjaft të veçantë, të mos parë deri më atëkohë.

Ajo po ashtu qëndron afër fansave të saj, përmes imazheve të ndryshme nga jeta personale e profesionale.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është shfaqur nga një avion privat.

E veshur me një bluzë të zezë dhe një minifund, Era ka theksuar linjat trupore, që viteve e fundit ka arritur t’i formësojë edhe më shumë.

Ndonëse po qëndron aktive në fotosesione te reja, këngëtarja ende nuk ka bërë të ditur se kur do të rikthehet me projekte muzikore.

 

View this post on Instagram

 

Going somewhere ?

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on