×
 • Showbiz
 • Show

  “Eskalojnë” konkurrentët e Për’puthen, hipin e zbresin mbi trupin e njëri-tjetrit

  Insajderi
  22 November 2023 - 11:41

  Konkurrentët e “Për’puthen” vijojnë të krijojnë zhurmë në media dhe kësaj radhe është Saide dhe Serxho, dyshja që ka shkaktuar shumë surpriza në episodin e radhës.

  Saide dhe Serxho kanë zgjedhur që takimin e tyre të radhës ta bëjnë në palestër dhe si pasojë dyshja nuk i ka ndalur flirtimet me njëri-tjetrin.

  Konkurrentët zhvilluan bashkë disa nga ushtrimet, që Saide i shfrytëzoi për të ngacmuar Serxhon me lëvizjet e saj provokuese. Madje dyshja nuk i ka kursyer puthjet dhe përqafimet.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark