×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Fifi lëndon këmbën gjatë provave të “Dancing With the Stars”

  Insajderi
  03 October 2023 - 18:59

  Filloreta Raçi – Fifi është bërë pjesë e edicionit të radhës të “Dancing With the Stars Albania”.

  Këngëtarja e njohur me këtë rast këto ditë ka qenë më aktive në rrjete sociale, duke zbuluar edhe pamje nga provat e këtij spektakli.

  Ajo do të kërcejë përkrah balerinit, Graciano Tagani, në formatin që do të nisë më 6 tetor.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Së fundmi u zbuluan disa pamje ekskluzive të tyre gjatë ushtrimeve, teksa 29 vjeçarja është rrëzuar.

  E duket se në vazhdim ajo ka pësuar një tjetër incident, të cilin e ndau në InstaStory.

  Foto: Screenshot/YouTube

  Ylli i famshëm tregon se ka lënduar këmbën dhe thotë se po i dhemb shumë, por që nuk do të ndalet.

  “Më dhemb në shpirt por kjo është kosto e punës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.

   

  Moderatore e këtij programi vlen të ceket se është sërish Bora Zemani. /Telegrafi/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark