×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Gjendet i vdekur një person në Prizren

  Insajderi
  15 July 2023 - 09:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Policia ka bërë të ditur se një person është gjendur dje pa shenja jete në Novoselan të Prizrenit.

  Sipas njoftimit, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe ndihma e shpejtë të cilët e kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

  “Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark