×
 • Sport
 • Sport

  Harry Kane në dyshim për Anglinë në Kupën e Botës

  Insajderi
  11 March 2018 - 22:08

  Kjo javë nuk ishte me fat për Tottenham, pasi gjatë ditëve të javës ata u eliminuan në Champions League, në një ndeshje tejet dramatike nga Juventus.

  Golashënuesi (24) më i mirë i Premier League, dhe lojtari i Tottenham Hotspur, Harry Kane është lënduar në takimin kundër Bournemouth.

  Për të lexuar shkrimin e plotë, Klikoni Këtu:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark