×
 • Lajme
 • Lajme

  Haskuka njofton se ka zhvilluar një intervistë serioze me Labin

  Insajderi
  30 September 2018 - 13:54

  Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka planet e tij për zhvillimin e qytetit sot i ka prezantuar te emisioni “1 kafe me Labin”.

  Madje te moderatori Labinot Gashi që njihet më shumë për emisionet e showbizzit, kryetari i Prizrenit ka bërë të ditur se i ka diskutuar disa tema serioze.

  Në mesin e tyre edhe zhvillimin ekonomik dhe turizmin.

  “Një kafe me Labin. Biseduam për sfidat e Prizrenti dhe zhvillimet pozitive në komunë. Potencialin turistik dhe ekonomik të komunës tonë”, ka shkruar Haskuka në facebook.

  Postimit ai i ka shtuar edhe një fotografi të cilën mund ta shihni më poshtë. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark