×
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  Hixhame për shërim – “Në të kaluarën për aplikimin e saj janë përdorur brirët e…”, Ja cilat janë benefitet

  Insajderi
  08 February 2024 - 15:51
  Shkruan: - Njomza Kosumi

  Hixhamet me rol të rëndësishëm për organizmin e njeriut, ku përfitimet e saj janë të panumërta.

  Rrezarta Kosumi për Gazetën Insajderi, rrëfen benefitet e hixhames dhe arsyen pse njerëzit kanë filluar të kërkojnë shërim nga kjo procedurë.

  “Duke mos pasur zgjidhje nga problemet shëndetësore dhe shpeshherë mosdhënia e rezultateve të barnave farmaceutike, ka bërë që njerëzit të kërkojnë alternativë tjetër, ku e kanë gjetur tek hixhamet”.

  Ndërkaq, ajo ka bërë të ditur se në të kaluarën për aplikimin e hixhameve janë përdorur brirët e shtazeve të ngordhura, duke shtuar se kohëve të fundit hixhamet po vlerësohet më shumë për shkak të benefiteve të saj.

  Për më shumë detaje, ndiqeni videon:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark