10:40 - 23 Nëntor 2021

Dashi

Do influencoheni pozitivisht nga yjet dhe do keni një dite plot me takime dhe te reja. Ne planin financiar do keni fat me shumice dhe do arrini te realizoni te gjitha shpenzimet me te nevojshme.

Demi

Do keni një takim mjaft premtues dhe emocionues. Mos e humbni për asnjë lloj arsyeje. Perspektivat ne planin financiar janë te mira. Përfitoni për te shlyer te gjitha borxhet.

Binjaket

Duhet te dilni sa me shume sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te realizoni takimet e ëndërruara. Po u mbyllet ne vetvete nuk do keni ndryshime te statusit.

Gaforrja

Me mire te qëndroni edhe sot vetëm sesa te filloni lidhje pa perspektive. Ne planin financiar as vete nuk do e kuptoni sesi situata do behet aq e qëndrueshme.

Luani

Do takoheni me disa persona te cilët qe ne takimin e pare do zgjojnë pasionin tek ju. Financat nuk do jene ende ne gjendjen me te mire edhe pse do bëni çmos qe ta stabilizoni situatën.

Virgjeresha

Duhet t’i shprehin pëlqimet sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund te hidhni hapat drejt një lidhjeje. Edhe ata qe pëlqejnë do ua kthejnë me te njëjtën monedhe. Financat do jene mjaft delikate.

Peshorja

Me shume gjase do filloni një lidhje serioze e cila do jua ndryshoje rrjedhën e jetës. Për shkak te disa shpenzimeve te mëdha por te domosdoshme qe do iu duhet te kryeni financat do dobësohen.

Akrepi

Do keni mundësi vetëm për aventura ose për flirte te momentit. Sektori i financave do vazhdoje te jete o qëndrueshëm nëse ju nuk bëni ndonjë çmenduri me shpenzimet.

Shigjetari

Ka mundësi te takoni disa shoke te fëmijërisë me te cilët do bini koke e këmbë ne dashuri. Ne planin financiar mos kryeni shume shpenzime edhe nëse situata është e qëndrueshme.

Bricjapi

Nuk do arrini te takoheni me personin tuaj te ëndrrave dhe do qëndroni serish vetëm. Financat ka shume mundësi te përmirësohen fale një projekti profesional te përmbyllur me sukses.

Ujori

Nuk do dëshironi ta sakrifikoni lirinë tuaj duke qene se edhe ashtu ndiheni mire. Ne planin financiar do arrini ta stabilizoni situatën shume shpejt fale këmbënguljes qe do tregoni.

Peshqit

Jeta e juaj do ketë ndryshime rrënjësore. Për te ardhurat duhet te kujdeseni me shume se kurrë. Beni një riorganizim pa qene tepër vone sepse me pas nuk do dini nga t’ia mbani.