×
 • Lajme
 • Lajme

  I rrahin kamarierët në një kafiteri të Lipjanit, arrestohen vëllezërit

  Insajderi
  03 January 2019 - 14:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Dy vëllezër janë arrestuar nga policia për shkaktim të lëndimeve të lehta trupore.

  Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Lipjan.

  Sipas policisë, në natën e parë të ndërrimit të mot moteve, vëllezërit kanë sulmuar fizikisht dy kamerierë në një kafeteri të qytetit.

  Njëri nga kamerierët si pasojë e sulmit me mjet të fortë kishte  pësuar lëndime trupore.

  Dy viktimat dhe njëri nga dy vëllezërit kanë marrë tretman mjekësor.

  Pas intervistimit  me vendim të prokurorit, dy  vëllezërit të dyshuar janë  dërguar në  mbajtje.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  21 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark