×
 • Showbiz
 • Show

  Ish-konkurrenti i Për’Puthen bëhet baba për herë të parë

  Insajderi
  23 November 2023 - 16:18

  Ish konkurrrenti i Për’Puthen Beart Rexhepi është bërë baba për herë të parë.

  Familja e tyre është zgjeruar me një vajzë.

  Urimet kanë qenë të shumta nga miqtë dhe të afërmit.

  Krahas një postimi Bearti ndau lajmin e ëmbël dhe një pozë të këndshme me të bijën.

  Ai i dedikoi disa fjalë të ëmbla të voglës së tij.

  “Momentin që pashë sytë e tu dhe shtrëngove gishtin tim me dorën tënde të vockël, ma more zemrën përgjithmonë, dashuria ime princesha ime”, ka shkruar ai.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark