11:51 - 21 Janar 2022

Kanye West u pa me një maskë të plotë që i mbulonte fytyrën, e cila fshihte kokën, sytë dhe hundët e tij ndërsa ishte në Los Angeles.

Ylli zhvilloi një takim me bashkëpunëtorët e biznesit jashtë të hënën, dhe reperi 44-vjeçar dukej se po bënte çmos për të qëndruar i fshehur, shkruan DailyMail.

Gjatë takimit të qetë, ai mund të shihej i mbështetur në një portë betoni ndërsa kishte veshur një xhaketë të zezë lëkure, xhinse të ngjashme dhe çizme shiu.

Kjo paraqitje e tij vjen në të njëjtën ditë që West la gjithashtu një seancë në studio me Big Sean dhe French Montana në orët e para.