×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kiara Tito është shtatzënë? Fansat kapin detajin, ja video që po ‘bën namin’ në rrjet

  Insajderi
  30 August 2023 - 09:31

  Ditën e djeshme prindërit e moderatores Kiara Tito festuan për 30 vitet e tyre të dashurisë. Mes njerëzve të zemrës ata kërcyen dhe festuan për vitet krah njëri-tjetrit.

  Përveç pamjeve nga festa madhështore, një tjetër video është duke bërë namin në rrjet. Syrit tonë dhe të ndjekësve nuk i ka shpetuar një video ku moderatorja shihet duke kërcyer dhe barku i saj ka marrë të gjithë vëmendjen.

  @kiaraluiz_ #kiaratito #luizejlli ♬ original sound – LUKI🤍🥺
  Kiara Tito është shtatzënë? Fansat kapin detajin, ja video

  Fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël, dhe nuk i vëmë faj, pasi në këto pamje barku i Kiarës shihet paksa i rrumbullakosur.

  Por, pa patur një konfirmim nga vetë çifti Luiz-Kiara ne s’na ngelet gjë tjetër veçse të presim dhe të aludojmë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark