×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Kush është biznesmeni me të cilin u martua këngëtarja Albina Kelmendi?

  Insajderi
  08 October 2022 - 22:09

  Biznesmen që merret me sektorin e ndërtimit. Pronar i firmës ndërtimore “Kawa Group”, Valon Vataj është personi që ia ka marrë zemrën këngëtares, Albina Kelmendi.

  Albina dhe Valoni tanimë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

  Ishte vet Albina ajo që ndau fotografi në Instagram, e veshur me vello dhe me një mbishkrim të lezetshëm.

  “Ti i dhe kuptim jetës sime” ka shkruar Albina në fotografitë bashkë me Valonin.

  Menjëherë pasuan komentet me urime nga miqtë dhe ndjekësit e këngëtares.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark