×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Luana Vjollca vjen me një mesazh emocionues nga Prekazi

  Insajderi
  22 March 2024 - 19:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Moderatorja e njohur Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale.

  Ajo sot ka qenë për vizitë në Prekaz ku ka shkrep disa foto mjaftë te veçanta.

  Përmes një postimi Luana është shprehur që veprën e heroit dhe Prekazit të kujtojmë kur do dhe kudo.

  “Ai është i gjallë” Heroi ynë, Komandant Adem Jashari. Sot në Prekaz, një vizitë ndryshe, por nga më të vlefshmet..
  I përjetshëm qoftë kujtimi yt dhe i familjes tende qe u sakrifikuat për lirinë që sot e gëzojmë! Lavdi dëshmorëve të lirisë” është shprehu Vjollca.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark