12:29 - 14 Korrik 2022

Ish-drejtori i Doganës, Lulzim Rafuna, është zgjedhur kryetar i Odës Ekonomike të Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur kandidati tjetër për kryetar të OAK, Ruzhdi Kurtishaj.

Postimi i tij i plotë:

Dua të falenderojë të gjithë delegatët ata që më votuan dhe ata që nuk më votuan për pjesmarrjen e tyre ne zgjedhjet e OEK-ut.
Urime Kryetari të ri te Oda Ekonomike e Kosovës z. Lulzim Rafuna.
Suksese organeve të reja të Odës Ekonomike të Kosovës!