×
 • Insajderi Video
 • Insajderi Video

  “Ma shumë se një Ferrari a Lamborghini është vlera”, koleksionuesi më i madh i videolojrave në ballkan rrëfen pasionin e tij

  Insajderi
  15 February 2024 - 14:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Astrit Begolli është njëri nga koleksionuesit më të mëdhenjë të videolojrave në ballkan. Koleksioni i tij përpos videolojrave është i kombinuar me televizora dhe paisje të tjera elektronike.

  Vlershmëria e paisjeve të tij është qindra mijëra euro.

  Ai ka jetuar për 13 vite në Holandë, ku edhe ka punuar çdo vikend për ta bërë këtë dhomë të videolojrave

  Aftësia e tij e të folurit në 7 gjuhë të ndryshme të botës, e ka ndihmuar atë që të sjellë gjërat më të veçanta në rafte.

  Për më shumë detaje ndiqni videon në vazhdim:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark