×
 • Sport
 • Sport / Sporti ndërkombëtar

  Marku provokohet nga kundërshtari, tensione gjatë konferencës (VIDEO)

  Insajderi
  31 August 2023 - 22:15

  Boksieri shqiptar, Florian Marku do të përballet me irlandezin Dylan Moran, të shtunën mbrëma më 2 shtator në Manchester Ao Arena.

  Gjatë mbrëmjes së sotme është mbajtur edhe konferenca e përbashkët për media, ku Marku u provokua nga Moran.

  Boksier shqiptar nuk duroi dhe e shtyu kundërshtarin e më pastaj ndërhyri sigurimi për të qetësuar boksierët.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark